date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time27.03.2019

Як виростити пекінську капусту

Як виростити пекінську капусту

Капуста пекінська заслуговує уваги садівників. Це смачний, корисний і делікатесний овоч. У ньому міститься велика кількість вітамінів і мінеральних речовин, необхідних для організму людини.

Щоб отримати хороший урожай пекінської капусти, її рекомендується вирощувати на досить родючих супіщаних або суглинкових грунтах. Ділянка для цієї культури вибирають безвітряну. У середині липня починають висівати насіння. Якщо з посівом запізнитися, то качани виростуть маленькими, при занадто ранньому посіві капуста може піти в цвіт. Добре проливши грунт, сіють насіння. Між ними залишають відстань близько 40 см, а глибина загортання насіння, приблизно, 1 см.

Під час вегетації рослини необхідно поливати, особливо в період з кінця серпня до початку вересня. Грунт розпушують, видаляють бур’яни і проводять підживлення добривами для овочевих культур.

Збір врожаю

У жовтні качани пекінської капусти готові до збирання. При більш м’яких погодних умовах збір врожаю можна продовжити і до грудня. Ця овочева культура непогано переносить короткочасні похолодання до мінус 6 градусів. Якщо очікується більш низька температура повітря, то капусту переносять в льох разом з грудкою землі і поміщають в ємності з вологим піском.

Шкідники пекінської капусти

Одними з найбільш небезпечних шкідників цієї культури є земляні блішки. Вони здатні погубити велику частину молодих рослин. Щоб захистити посадки від блішок, рекомендується проводити своєчасні і рясні поливи, а також використовувати золу, посипаючи нею сходи.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: