date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time23.12.2019

Євробляхерам пішли на поступки перед Новим роком: що буде зі штрафами

Євробляхерам пішли на поступки перед Новим роком: що буде зі штрафами

Українським водіям, які мають автомобілі на іноземних номерах надали пільги. Так, до евробляхерів тепер не застосовуватимуть штрафні санкції за порушення порядку ввезення транспорту. Такий компроміс було досягнуто між урядом та активістами, розповіли в міністерстві внутрішніх справ.

Євробляхи, Знай.ua
Євробляхи, Знай.ua

Штрафи вирішили відкласти до прийняття закону про доступне розмитнення авто. За домовленостями прем’єра, голів МВС та Мінінфраструктури з керівником громадської організації “Автоєвросила” Олегом Ярошевичем, євробляхерів залишть у спокої. Активісти пропонували на розгляд два законопроекти: про спрощення умов ввезення на митну територію України (№2342) та про тимчасове зупинення штрафів за порушення порядку ввезення на митну територію України (№2345).

Спалюють євробляхи, Факти
Спалюють євробляхи, Факти

У першому пропонується за 180 календарних днів з дня набрання чинності проекту як закону не застосовувати ставки акцизного податку для авто за формулою, яка не враховує віковий коефіцієнт: -для транспортних засобів, які використовувалися від 5 до 8 років – коефіцієнта 40,-для автомобілів, які використовувалися понад 8 років – коефіцієнта 50. У другому йдеться пропонується заморозити штрафування за порушення при переміщенні автотранспорту у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту через територію України на строк 180 днів.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: