date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.03.2021

Займаєтеся фітнесом, але не худнете — розбираємось, у чому причини

Займаєтеся фітнесом, але не худнете — розбираємось, у чому причини

Щоб досягти результатів, потрібно не лише контролювати харчування, але і займатися спортом, інформує Ukr.Media.

Дуже часто буває так, що ви начебто і ходите в спортзал, але результатів взагалі не бачите. Прикро! Але в чому ж причина? Експерти розповіли про найпоширеніші помилки, які багато хто робить під час занять фітнесом.

Уникаєте кардіо

Якщо ви хочете схуднути, тільки силового навантаження на тренажерах не достатньо. Ще обов’язково потрібно кардіо. Тому перед тренуванням і після обов’язково бігайте, ходіть, використовуйте орбітрек. У теплу пору року здійснюй більше піших прогулянок, катайтеся на велосипеді.

Не комбінуєте вправи

Щоб тренування були дійсно ефективними, потрібно розподіляти навантаження на все тіло, а не лише на проблемні зони. Тому важливо комбінувати і чергувати тренування: на одному занятті виконувати вправи на верх, на іншому — на низ, плюс кардіо.

Не займаєтеся з тренером

Якщо за плечима у вас немає як мінімум року занять із професіоналом, не беріться за тренажери самостійно. Річ у тім, що тренер завжди підкаже, що вам потрібно на тому чи іншому етапі тренування, скаже, коли посилити навантаження, скоректує в процесі виконання вправи. Якщо намагатися робити все це самостійно, то без знань і досвіду може від занять не лише не буде результату, але і самі вони можуть навіть бути небезпечними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: