date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time19.05.2022

Луцька громада провела в останню дорогу двох захисників України

Луцька громада провела в останню дорогу двох захисників України

Сьогодні у Луцькій міській територіальній громаді попрощалися з двома Героями, які загинули внаслідок війни з росією. До молитви за упокій душі померлих разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучилися міський голова Ігор Поліщук, його заступник Ірина Чебелюк, працівники виконавчих органів та окремі депутати.

Об 11.00 у храмі Святителя Василія Великого села Боголюби відбулась панахида за військовослужбовцем Бігуном Владиславом Вікторовичем, 1996 року народження. Він проходив службу за контрактом з грудня 2019 року на посаді старшого навідника 2 міномету І мінометного взводу І мінометної батареї І механізованого батальйону.

Герой загинув під час артилерійського обстрілу 13 травня поблизу Золотого Луганської області.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

О 14.00 у кафедральному соборі Святої Трійці прощалися із військовослужбовцем Косовим Дмитром Михайловичем, 20.09.1985 року народження. Герой був призваний на військову службу по мобілізації 25.02.2022 року на посаду гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованого батальйону.

Солдат Дмитро Косов загинув 14 травня 2022 року поблизу населеного пункту Успенівка Гуляйпільського району Запорізької області під час виконання бойового завдання. Останній спочинок знайде на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Щирі співчуття рідним та близьким загиблих!

Вічна пам‘ять і слава Героям!

Управління інформаційної роботи міської ради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: