date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time8.06.2022

На вулиці Кравчука замінюють аварійну трубу

На вулиці Кравчука замінюють аварійну трубу

Невеликий відрізок магістральної тепломережі на вулиці Кравчука створював чимало проблем як працівникам ДКП “Луцьктепло”, так і мешканцям навколишніх будинків, які залишались тимчасово без теплопостачання. За останні п’ять років тут проводили аварійні роботи шість разів. Причиною є зношеність мереж, адже вони введені в експлуатацію ще у 1987 році.

Нині ж, у міжопалювальний період, вирішено замінити аварійну ділянку теплотраси, аби найближчої зими, навіть у найлютіші морози, у квартирах мешканців довколишніх будинків постійно було тепло.

 
 
 
 
 
 

Роботи розпочали наприкінці травня. Вартість становить 5,7 млн грн. Буде замінено 160,3 метра труби. Завершити роботи планують у липні місяці.

 
 
 

З ходом ремонтних робіт приїхав ознайомитися Луцький міський голова Ігор Поліщук. “Прийняли рішення капітально відремонтувати, хоча це і дорого. Початок попереднього опалювального сезону показав, що є багато проблемних питань. Найбільш критичні ділянки, у межах можливості, вирішили замінити, аби під час пуску теплоносія та проходження опалювального сезону якомога менше лучан відчували незручності з тим, що є десь порив і вони змушені мерзнути у своїх помешканнях. Тут вкладаємо попередньо ізольовані труби, які дадуть можливість зберегти теплоносій, не гріти землю довкола, і максимум теплоносія йтиме від котельні до квартир лучан. Строк експлуатації такої труби мінімум 50 років. Підрядник обіцяє максимально швидко провести роботи. Потому, ми зробимо благоустрій території, аби підприємці, які здійснюють поруч торгівлю з павільйонів, могли відновити свою роботу”, – наголосив він.

 
 
 
 
 

Управління інформаційної роботи міської ради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: