date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.04.2019

Що потрібно знати про кредити

Що потрібно знати про кредити

Якщо вам терміново потрібні гроші, не можна спокушатися на першу ж рекламу від організації, яка видає гроші на нібито найвигідніших умовах. Потрібно неупереджено вивчити пропозиції різних компаній і банків. Бувають випадки, коли гроші потрібні терміново, або можливості поїхати в банк немає. У такому випадку на допомогу прийде онлайн кредит, де витративши 20 хвилин свого часу ви отримаєте кошти на свою картку.

онлайн кредит

При оформленні кредиту не полінуйтеся прочитати весь договір. Часто самі непривабливі для клієнта банку умови прописуються в ньому дрібним шрифтом, і багато людей пропускають цей текст. При оформленні кредиту краще скористатися підтримкою людини, яка розбирається у фінансових справах або вже раніше мала справу з конкретним банком.

Якщо ви одружені (заміжня), то для взяття кредиту вам знадобиться угода дружини (чоловіка). Згода повинна бути нотаріально завіреною. У разі розлучення виплати по кредиту можна буде розділити між колишнім подружжям (але тільки за тієї умови, якщо гроші використовувалися для загальних цілей).

кредит

Не псуйте свою кредитну історію

До регулярних виплат по кредиту потрібно ставитися дуже відповідально, навіть якщо мова йде про невелику суму. Кожне прострочення буде погано впливати на вашу кредитну історію, тому вносьте платежі точно в строк, а краще раніше. Якщо є можливість, то краще погасити заборгованість достроково. При цьому недостатньо просто покласти гроші на рахунок — про дострокове погашення банк потрібно попередити заздалегідь. Якщо ви будете пам’ятати ці прості поради, то не зіпсуєте свою кредитну історію і надалі зможете без проблем користуватися кредитними коштами, наданими вашим банком.

онлайн кредит

Зручність отримання мікрокредитів

Іноді отримувати гроші в банку досить проблематично. Особливо тим, хто має погану кредитну історію, офіційно не працевлаштований і тому не може підтвердити рівень своїх щомісячних доходів. У цьому випадку майже єдиним виходом може стати отримання кредиту в онлайн-режимі. Такі послуги сьогодні надають багато фінансових організацій. Плюс такого кредитування в тому, що вам не потрібно буде збирати купу документів і довідок, а нарахування грошей на карту може статися вже через кілька хвилин після схвалення вашої заявки. Мінус — це досить великі відсотки, так що уважно вивчайте всі умови такого кредитування.

Джерело: Велика Епоха

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: