date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time22.04.2019

Сучасні натяжні стелі Луцьк. Тренд у 2019 – 2020 від фірми «Гарна хата»*

Сучасні натяжні стелі Луцьк. Тренд у 2019 – 2020 від фірми «Гарна хата»*

Які стелі актуальні в 2019 році і в найближчому майбутньому? Який колір і дизайн стелі варто вибирати, щоб бути в тренді і жити в сучасному інтер’єрі? Як і у всіх інших елементах декору, в натяжних стелях теж існує своя мода, новинки і тенденції. В цих питання нам допоможе розібратись компанія «Гарна хата»

Компанія «Гарна хата» вже багато років займається встановленням натяжних стель по Волинській області. Це перша фірма, яка розпочала успішне виробництво не тільки на території України, але і в Європі під назвою “Ладна хата”. Як тільки надходить заявка на монтаж стелі фахівець компанії виїжджає до замовника та робить всі необхідні виміри майбутньої стелі. Тут же обговорюються питання кольору та освітлювальної системи, які світильники будуть встановлюватися в кожному конкретному приміщенні.

Які стелі в 2019 році обрати для своєї оселі?

Для того, щоб вигідно підкреслити інтер’єр і, випадково, не зіпсувати від нього хороше враження, необхідно відповідально підходити до вибору кольору та типу освітлення.

Стосовно кольорів у 2019 році все просто – білий, сірий та бежевий. Тільки не поспішайте радіти, просто рівна біла стеля, це, звичайно, завжди актуально, але хочеться ж і біле, і гарне, і оригінальне. Тому представники компаній «Гарна хата» пропонують своїм клієнтам різні варіанти:

  • Парящі
  • З підсвічуванням
  • З вирізами
  • Дворівневі
  • З фотодруком

Найпопулярніші типи освітлення для приміщень з натяжними стелями:

  • точкові світильники;
  • люстри;
  • світлодіодна стрічка.

Точкові світильники виглядають дуже сучасно та красиво. Крім того, вони вбудовуються в отвори та не гріються, тобто зашкодити матеріалу стелі не можуть. До речі, цей варіант ще й економічно вигідний. Ви можете розташувати світильники тільки у тій частині кімнати, яка цього дійсно потребує найбільше. Також дизайнери часто застосовують їх, навпаки, для того, щоб виділити якусь деталь в інтер’єрі, на яку бажають звернути більшу увагу. Тоді її освітлюють більшою мірою, ніж решту приміщення. Найчастіше ці світильники бувають світлодіодні. Також — з галогенними чи люмінесцентними лампочками.

Люстри теж є поширеним джерелом освітлення. Звичайно, красива, підібрана відповідно до дизайну кімнати люстра, може стати її головною окрасою. Проте, якщо ви вирішили купити люстру в кімнату з натяжною стелею, то варто подбати про її кріплення заздалегідь. Також зауважимо, що люстра велика за розміром буде виглядати недоцільно у маленькій кімнаті. ЇЇ можуть дозволити собі власники достатньо великих кімнат з високою стелею. Для того, щоб плівка чи тканина не була пошкоджена, необхідно обирати люстру, плафони якої звернені донизу і знаходитимуться не близько до стелі. Ні в якому разі не рекомендується, щоб вони торкалися до неї. Для того, щоб освітлення в кімнаті було більш яскравим необхідно вибрати люстру з декількома плафонами, або скомбінувати такий тип освітлення з іншим.

Світлодіодна стрічка зазвичай кріпиться по периметру стелі. Вона не тільки світить, а й надає кімнаті досить красивого вигляду. Спеціалісти зазначають, що цей варіант досить економний. До того ж, така стрічка безперебійно слугуватиме близько 6 років. Кольору вони бувають абсолютно різного. Можна обрати який тільки забажається. Можливо, він буде поєднаний з елементами декорування чи інтер’єру взагалі, а, може, навпаки, буде контрастним до нього. Все залежить лиш від бажання та фантазії власників. Кольори також можна поєднувати, чи налаштувати стрічку на їх періодичну зміну, а то й взагалі влаштувати світломузику у себе вдома. За допомогою спеціальних пристроїв можна налаштувати періодичну зміну кольору та яскравості, в залежності від музики, що звучить.

Натяжні стелі Double vision (подвійне бачення) Такі стелі з прихованим фотодруком дозволяють розширити дизайнерські можливості і зробити два варіанти інтер’єру в залежності від освітлення. Встановлення натяжних стель Дабл Віжн дозволить втілити найрізноманітні дизайнерські ідеї, використовуючи в цьому сучасне освітлення.

Для даного виду стель використовується такі ж полотна як і для простих конструкцій, тому Ви зможете вибрати дизайн, якість і ціну натяжних стель.

Сьогодні дизайнери все більше експериментують з компонуванням різних типів освітлення. Люстра може бути поєднана з точковими світильниками, або останні — зі світлодіодною стрічкою.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими компанія «Гарна хата» використовує тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі. Крім того, фірма має всі допуски на газове обладнання, що сьогодні дуже важливо відносно безпеки. Всі оригінали сертифікатів знаходяться у вільному доступі для кожного. Подивитись можна на сайті компанії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: