У серпні змінять тарифи на світло: скільки заплатять прості українців

З 1 серпня очікується зниження тарифів у сфері ЖКГ послуг. Зокрема зменшиться ціна на електроенергію для непобутових споживачів.
Про це розповіла глава НКРЕКП Оксана Кривенко, 16 липня, пише “Знай”.

За її словами, вартість електроенергії знизиться у результаті перегляду тарифу для оператора системи передачі – Укренерго, затвердженого комітетом Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу 12 липня.
“Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема, працювала в штатному режимі, перерв у енергопостачанні не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості поставки. При цьому заробили всі сегменти нового ринку”, – сказала вона.

Варто додати також, що “Нафтогаз України” розрахував нову ціну на газ для населення, яка буде діяти в липні. Починаючи з липня місяця, вартість газу знизиться на 11 % або на 648 гривень за кубометр.
Читати також:
Яблучні пиріжки із сирного тіста
access_time27.02.2025Як правильно чистити замшеві речі?
access_time27.02.2025Вітамінний чай з обліпихи з медом і корицею
access_time26.02.2025
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: