date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

Всі рубрики   

(068) 139 79 09

Волинська область

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Бруківка, тротуарна плитка, елементи ландшафтного дизайну від “Ковальська”

Для того, щоб бути лідером – потрібно бути на кілька кроків попереду. Сучасні технології та інноваційні рішення – ось найважливіша рушійна сила нашого щоденного існування

(068) 139 79 09

Волинська область

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Тротуарна плитка або фігурні елементи мощення (ФЕМ), а також елементи ландшафтного дизайну від «Ковальська» виготовляються під брендом «Авеню».

Пропонуємо:

  • Бруківку, тротуарну плитку
  • Цеглу
  • Блоки
  • Дорожні елементи
  • Елементи ландшафту
  • Вертикальні елементи

Різноманіття форм і широкий спектр кольорів продукції «Авеню» відкривають безліч можливостей для облаштування тротуарів, автомобільних доріг, парків, дворів і доріжок житлової забудови, стоянок автомобілів, зупинок громадського транспорту, перонів вокзалів, тощо.

Сучасні технології виробництва та обробки дозволяють відтворювати в бетонній бруківці неповторну фактуру природного каменю, благородний відблиск вкраплення мінералів або шарм зістареної бруківки.

Висока довговічність продукції «Авеню» забезпечується сукупністю використання сучасного обладнання Hess, високоякісних матеріалів та контролем на кожній ланці виробництва, що дозволяє гарантувати ефективний термін експлуатації тротуарної плитки понад 15 років.

Асортимент тротуарної плитки та декоративних виробів «Авеню» гармонійно поєднується з елементами для опорядження фасадів будинків, зведення парканів та створення концептуальних композицій ландшафтного дизайну.

Фасадні камені з колотою поверхнею, успішно застосовуються для облицювання будинків, огорож тощо, та суттєво розширюють інструментарії будь-якого архітектора зі створення неповторного дизайну поверхонь.

Блоки та кришки для парканів, а також колоті блоки для створення ландшафтних композицій об’єднують в собі декоративну привабливість та продуману функціональність.

В доповнення до архітектурної виразності, вертикальні елементи «Авеню» відрізняються особливою міцністю і довговічністю, широким спектром кольорів та простотою монтажу, що обумовило їх популярність, в тому числі, для оформлення вхідних груп, альтанок, фонтанів, відкритих терас, камінів та іншого.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: