today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Будівельні матеріали «АС-БУД»

Будівельні матеріали «АС-БУД»

Магазин «АС-БУД» у Ковелі пропонує покупцям широкий асортимент різноманітних матеріалів за доступними цінами

Контакти

м. Ковель, вул. Сагайдачного, 10 (ТЦ Алладін)

050)-805-86-56
(063)-638-60-56

Опис

Хто хоч один раз в житті стикався з ремонтом чи будівництвом, добре розуміє, що від якості та надійності матеріалів залежить успіх справи в цілому. На сучасному ринку величезне різноманіття пропозицій в сфері будматеріалів, але обрати дійсно оригінальні та недорогі матеріали досить важко.

Щоб уникнути підробок, неякісних товарів, завищених цін, слід звертатися до серйозної та відповідальної компанії, яка має значний досвід роботи на ринку та співпрацює з надійними постачальниками.

Магазин «Ас-Буд» пропонує покупцям широкий асортимент різноманітних матеріалів за доступними цінами та гарантує їхню високу якість:

  • засоби будівельної хімії — герметики, клеї для шпалер, дерева, пробкових матеріалів, епоксидні та контактні клеї, рідкі цвяхи, монтажну піну;
  • будівельні суміші — клеї для плитки та систем утеплення, шпаклівки та штукатурки, в тому числі й декоративні, мармуріт;
  • фарби, ґрунтовки та емалі — барвники, ґрунти й ґрунтовки, засоби для декорування деревини, емалі, фарби декоративні, гумові та водоемульсійні, розчинники, протигрибкові засоби;
  • інструменти — малярні валики, засоби захисту, вимірювальні інструменти, круги, свердла, матеріали для малярних робіт, ручні інструменти.

Також пропонуємо ГКП та комплектуючі, дюбелі, саморізи, кутники, штукатурні сітки, маяки, кутники для плитки, гідроізоляційні сітки, пінопласт та багато інших товарів, необхідних для проведення ремонтних чи будівельних робіт.

Ми забезпечимо широкі обсяги вашого замовлення. Здійснюємо доставку товарів по місту та за межами міста. Пропонуємо гнучку систему знижок.

Запрошуємо до співпраці кваліфікованих майстрів.

Фотогалерея

Ми на карті

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: