date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(098) 160 11 11
(0332) 77 00 77
77 11 77
77 05 56

м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича,4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

ТзОВ Алерт

Для вас важливий комфорт і безпека сім'ї? Ви дбаєте про збереження особистого чи виробничого майна? Ви хочете контролювати все, що відбувається на підприємстві, в офісі або установі у вашу відсутність?

(098) 160 11 11
(0332) 77 00 77
77 11 77
77 05 56

м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича,4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Для вас важливий комфорт і безпека сім’ї? Ви дбаєте про збереження особистого чи виробничого майна? Ви хочете контролювати все, що відбувається на підприємстві, в офісі або установі у вашу відсутність? Установка систем відеоспостереження та систем безпеки дозволить успішно впоратися з цими завданнями!

ТзОВ “Алерт” надає послуги продажу, встановлення та сервісу:

• охоронно-пожежна сигналізація
• системи санкціонованого доступу
• системи відеоспостереження
• відео- та аудіопереговорні пристрої
• супутникове телебачення

Система відеоспостереження в будинку або на підприємстві сьогодні є невід’ємною частиною систем, які забезпечать вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу.
Переваги таких систем:
– цілодобове спостереження
– системи відеоспостереження прості в експлуатації
– відмінне поєднання високої якості і невисокої ціни

ТзОВ “Алерт” пропонує найширший спектр послуг з робіт з системами відеоспостереження, включаючи:
– проектування відеоспостереження;
– монтаж відеоспостереження;
– обслуговування відеоспостереження;
– модернізація систем відеоспостереження;
– інтеграція з охоронною сигналізацією;
– периметрове відеоспостереження.

Ми пропонуємо організувати: охоронне відеоспостереження, оглядове відеоспостереження і віддалене відеоспостереження. Крім того, ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і довгий термін служби змонтованих нами охоронних систем. Ми без сумніву заявляємо про те, що нашим досвідченим фахівцям під силу будь-які сучасні системи відеоспостереження самого високого рівня складності. Здійснюючи комплексний підхід до вирішення проблем безпеки, ми пропонуємо додатковий спектр послуг з організації віддаленого відеоспостереження і інтеграції відеоспостереження з системами охоронної і пожежної сигналізації, а також з системами контролю і управління доступом. Періодичне сервісне обслуговування систем відеоспостереження ми візьмемо на себе.

Охоронно-пожежна сигналізація являє собою комплекс пов’язаного обладнання і покликана своєчасно інформувати про виявлення займання або несанкціонованого проникнення на об’єкт.

У наш час особливу увагу приділяють безпеці і комфорту. До систем охоронної і пожежної сигналізації також висувають підвищені вимоги. Якщо кілька років тому охоронно-пожежна сигналізація встановлювалась як єдина система, то сучасні норми вимагають розрізняти ці дві складові. Однак обладнання, що пропонує для монтажу ТзОВ “Алерт”, дозволяє інтегрувати системи у єдине ціле.

Охоронно-пожежна сигналізація, що складається з систем охоронної і пожежної сигналізації, у режимі реального часу здійснює моніторинг приміщень, що охороняються, і у разі загоряння або несанкціонованого проникнення вживає цілий комплекс заходів – від повідомлення на пульт охорони до автоматичного увімкнення систем оповіщення, вимкнення електроживлення, блокування приміщень тощо.

ТзОВ “Алерт” надає послуги продажу, встановлення та сервісу:

• автоматичні та ручні гаражні ворота
• автоматичні в’їзні розпашні, відкатні ворота
• шлагбауми, паркінги
• автоматичні двері інтенсивного використання

  Надаємо гарантію 2 роки.

Перевагою автоматичних воріт полягає у тому, що вони від’їжають в сторону вздовж паркана, завдяки чому відбувається значна економія простору перед воротами, також на відміну від розпашних воріт, відкатні у відкритому стані не перегороджують вхід з боків.

Автоматичні в’їзні розпашні ворота – один з найпоширеніших варіантів організації в’їзду, як на територію, так і в приміщення або гараж. Ворота можуть бути глухими, з обшивкою різними матеріалами, а автоматичне управління дозволить легко відкрити розпашні ворота, не виходячи з автомобіля.

Сфера застосування розпашних воріт дуже широка: дачі, котеджі, об’єкти промислового та соціального призначення.

Ліц. АЕ №184383 від 29.04.2013 р.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: