date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

Всі рубрики   

(098) 160 11 11
(0332) 77 00 77
77 11 77
77 05 56

м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича,4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

ТзОВ Алерт

Для вас важливий комфорт і безпека сім'ї? Ви дбаєте про збереження особистого чи виробничого майна? Ви хочете контролювати все, що відбувається на підприємстві, в офісі або установі у вашу відсутність?

(098) 160 11 11
(0332) 77 00 77
77 11 77
77 05 56

м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича,4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Для вас важливий комфорт і безпека сім’ї? Ви дбаєте про збереження особистого чи виробничого майна? Ви хочете контролювати все, що відбувається на підприємстві, в офісі або установі у вашу відсутність? Установка систем відеоспостереження та систем безпеки дозволить успішно впоратися з цими завданнями!

ТзОВ “Алерт” надає послуги продажу, встановлення та сервісу:

• охоронно-пожежна сигналізація
• системи санкціонованого доступу
• системи відеоспостереження
• відео- та аудіопереговорні пристрої
• супутникове телебачення

Система відеоспостереження в будинку або на підприємстві сьогодні є невід’ємною частиною систем, які забезпечать вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу.
Переваги таких систем:
– цілодобове спостереження
– системи відеоспостереження прості в експлуатації
– відмінне поєднання високої якості і невисокої ціни

ТзОВ “Алерт” пропонує найширший спектр послуг з робіт з системами відеоспостереження, включаючи:
– проектування відеоспостереження;
– монтаж відеоспостереження;
– обслуговування відеоспостереження;
– модернізація систем відеоспостереження;
– інтеграція з охоронною сигналізацією;
– периметрове відеоспостереження.

Ми пропонуємо організувати: охоронне відеоспостереження, оглядове відеоспостереження і віддалене відеоспостереження. Крім того, ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і довгий термін служби змонтованих нами охоронних систем. Ми без сумніву заявляємо про те, що нашим досвідченим фахівцям під силу будь-які сучасні системи відеоспостереження самого високого рівня складності. Здійснюючи комплексний підхід до вирішення проблем безпеки, ми пропонуємо додатковий спектр послуг з організації віддаленого відеоспостереження і інтеграції відеоспостереження з системами охоронної і пожежної сигналізації, а також з системами контролю і управління доступом. Періодичне сервісне обслуговування систем відеоспостереження ми візьмемо на себе.

Охоронно-пожежна сигналізація являє собою комплекс пов’язаного обладнання і покликана своєчасно інформувати про виявлення займання або несанкціонованого проникнення на об’єкт.

У наш час особливу увагу приділяють безпеці і комфорту. До систем охоронної і пожежної сигналізації також висувають підвищені вимоги. Якщо кілька років тому охоронно-пожежна сигналізація встановлювалась як єдина система, то сучасні норми вимагають розрізняти ці дві складові. Однак обладнання, що пропонує для монтажу ТзОВ “Алерт”, дозволяє інтегрувати системи у єдине ціле.

Охоронно-пожежна сигналізація, що складається з систем охоронної і пожежної сигналізації, у режимі реального часу здійснює моніторинг приміщень, що охороняються, і у разі загоряння або несанкціонованого проникнення вживає цілий комплекс заходів – від повідомлення на пульт охорони до автоматичного увімкнення систем оповіщення, вимкнення електроживлення, блокування приміщень тощо.

ТзОВ “Алерт” надає послуги продажу, встановлення та сервісу:

• автоматичні та ручні гаражні ворота
• автоматичні в’їзні розпашні, відкатні ворота
• шлагбауми, паркінги
• автоматичні двері інтенсивного використання

  Надаємо гарантію 2 роки.

Перевагою автоматичних воріт полягає у тому, що вони від’їжають в сторону вздовж паркана, завдяки чому відбувається значна економія простору перед воротами, також на відміну від розпашних воріт, відкатні у відкритому стані не перегороджують вхід з боків.

Автоматичні в’їзні розпашні ворота – один з найпоширеніших варіантів організації в’їзду, як на територію, так і в приміщення або гараж. Ворота можуть бути глухими, з обшивкою різними матеріалами, а автоматичне управління дозволить легко відкрити розпашні ворота, не виходячи з автомобіля.

Сфера застосування розпашних воріт дуже широка: дачі, котеджі, об’єкти промислового та соціального призначення.

Ліц. АЕ №184383 від 29.04.2013 р.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: